FİRMA HAKKINDA

Emko Yapi Sistemleri

Şirketimiz, Almanya menşeli dünyanın en büyük ve lider profesyonel paspas sistemleri üreticisi firmanın, Türkiye‘deki imalat ve satış faaliyetlerini durdurması sonucu, bu firmada değişik departmanlarda uzun yıllar çalışmış, sektörde çok tecrübeli ve alanında uzman personelin bir araya gelmesiyle kurulmuştur.

Personelimiz, sektörde yurt içi ve yurt dışı yüzlerce büyük projelerde çalışarak, büyük bilgi birikimi ve tecrübe kazanmıştır. Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Afrika, Orta Asya, Orta Doğu, Balkanlar, Kafkasya, Körfez ülkeleri çalışanlarımızın başlıca faaliyet bölgeleri olmuştur. Şirketimiz bu büyük bilgi birikimi ve tecrübeyle kurulmuş ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Girişler, binaların en önemli bölgesidir. Emko Giriş Paspasları sayesinde sokak kirinin binanın içine girmesi %90 oranına kadar engellenir ve hijyenik, estetik ve görsel olarak katkı sağlanır. Bu sayede hem binanıza gelen ziyaretçilerde pozitif bir izlenim oluşur, hem de zemin kaplamalarınız daha az aşınmaya maruz kalacağı için yıllarca ilk günkü halini koruyacaktır.

EMKO, her ölçüde ve ter türlü geometrik şekilde alüminyum ve tekstil giriş paspasları yanında, kıvırcık paspas, hijyen paspas, yalıtım paspası, yorgunluk giderici paspas çözümleri de sunmaktadır. EMKO ürünlerinin temizlenmesi ve bakımı son derece kolaydır. Doğru bakım ve temizliği yapıldığı taktirde uzun yıllar ilk günkü halini korurlar. EMKO ürünleri, uluslararası standartlara uygun kalite ve ebatlarda üretilir, ayrıca istenilen özel ölçülerde ve geometrik
şekillerde de üretim yapılır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmek. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak. Uluslararası normlara ve standartlara uygun kaliteli ürün üretmek, ürünlerimizi zamanında müşterilerimize teslim etmek.

VİZYONUMUZ

Giriş paspası sektöründe; uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde, kaliteli ve verimli bir şekilde karşılamak.

STRATEJİLERİMİZ

-Müşterilerimizin siparişlerini en kısa sürede bitirmek ve teslim etmek.
-Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek bu alandaki en son gelişmeleri ülkemize kazandırmak.
-Sektörümüzde öncü olmak

DEĞERLERİMİZ

-Müşterilerimiz tarafından taktir edilen güvenirliğimizin koruması ve daha da geliştirilmesi.
-Etik kurallara uyulması ve bu kuralların titizlikle gözetilmesi.
-Müşteri ilişkilerimizde ahlaki değerlerden ve doğruluktan ödün verilmemesi.